Nowe mieszkania - Młody Wilanów

FORMULARZ KONTAKTOWY >>

NoweMieszkania.pl

InfRynek pierwotny - Młody Wilanów

Młody Wilanów

arrowg

DeweloperDeweloper:ROBYG S.A.

InwestycjaInwestycja:Młody Wilanów

LokalizacjaLokalizacja:Warszawa - Wilanów, Al. Rzeczypospolitej/Oś Królewska

PowierzchniaPowierzchnia:29.54 - 80.62 m2

CenaCena:od 6100 zł/m2

Tel.Tel.:(22) 885-41-55

E-mailE-mail:bsprzedazy@robyg.com.pl

WWWWWW:robyg.pl

AtutyAtuty:WindaWindaGarażGarażPlac zabawPlac zabawSklep na terenie osiedlaSklep na terenie osiedla

Chcesz zamieszkać w prestiżowej, zacisznej i zielonej okolicy? Z pewnością bierzesz zatem pod lupę nowe mieszkania Warszawa Wilanów! Przyjrzyjmy się jednej z nowo powstałych inwestycji, szczególnie atrakcyjnej pod wieloma względami – Młodemu Wilanowowi. 


Młody Wilanów to nowa warszawska inwestycja dewelopera Grupa ROBYG. Ten projekt mieszkaniowy składał się z 3 etapów. W sumie powstało tutaj 255 nowych mieszkań. Jest to inwestycja, która z pewnością zadowoli osoby ceniące nowoczesność w architekturze połączoną z zielonym otoczeniem. 


Nowe mieszkania Warszawa – Młody Wilanów


Budowę pierwszego etapu Młodego Wilanowa rozpoczęto pod koniec 2014, obecnie zakończona jest już budowa ostatniego – trzeciego – etapu. Mieszkania w tej inwestycji mają od 68 do 92 mkw, składają się z 3 lub 4 pokoi. Nowe mieszkania Wilanów są przestronne, a dzięki temu komfortowe. Balkony i tarasy są doskonale usytuowane, stanowią również dodatkową przestrzeń dedykowaną odpoczynkowi i relaksowi w domowym zaciszu. Dużym atutem inwestycji jest także zieleń otaczająca z każdej strony budynki wchodzące w skład inwestycji.  Nowoczesna architektura, ekologiczne rozwiązania


Budynki wybudowane w ramach tej inwestycji cechuje dbałość o każdy detal i zgodność z najnowszymi trendami architektonicznymi.  Inwestycję wyróżnia niebanalna architektura, w tym eleganckie fasady. Osiedle Młody Wilanów zostało zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów, dlatego też wykorzystano materiały budowlane i wykończeniowe najwyższej jakości –ekologiczne i przyjazne środowisku. 


Zastosowano także najnowsze rozwiązania technologiczne, między innymi inteligentny system umożlwiający zdalne zarządzanie oświetleniem czy multimediami. Korzystając z inteligentnego systemu, można sterować również ochroną, co zagwarantuje mieszkańcom bezpieczeństwo także podczas ich nieobecności w mieszkaniu. 


Gdzie zamieszkać na Wilanowie w Warszawie? – Młody Wilanów


Atutem inwestycji Młody Wilanów jest oczywiście jej lokalizacja – to jedna z najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych warszawskich dzielnic, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły. Powstała ona z inicjatywy króla Jana III, jako podmiejska rezydencja. To właśnie na Wilanowie łączy się historia i nowoczesność. Obok zabytków, takich jak barokowy zespół pałacowo-parkowy,  powstają nowe osiedla, jak właśnie Młody Wilanów. 


Mimo że w dzielnicy Warszawa Wilanów nowe mieszkania i apartamenty powstają w ostatnich latach w dość dynamicznym tempie, domeną dzielnicy jest jednak zabudowa willowa wpisana w nadwiślański pejzaż. Wilanów jest niezwykle zaciszną, najrzadziej zaludnioną spośród wszystkich warszawskich dzielnic. 


Zielona okolica, bliskość terenów rekreacyjnych


Mieszkanie na Wilanowie gwarantuje sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych, co z pewnością zainteresuje osoby prowadzące aktywny tryb życia lub uprawiające regularnie sport. W okolicy znajduje się rozwinięta sieć ścieżek rowerowych, stadnina koni, a także siłownie na świeżym powietrzu. W pobliżu Młodego Wilanowa znajdują się również  nowoczesne baseny oraz boiska typu „Orlik”.Rozbudowana infrastruktura Wilanowa


Ostatnie lata przyniosły Wilanowowi szereg zmian, które wpłynęły na jego dzisiejsze oblicze. Jest to współcześnie modna i nowoczesna dzielnica z bogatym zapleczem usługowym, rekreacyjnym oraz edukacyjnym. Przyszli mieszkańcy, którzy kupują nowe mieszkania Wilanów, mogą być spokojni i edukację swoich dzieci. Znajduje się tutaj bowiem szereg placówek edukacyjnych – 7 szkół podstawowych, 5 gimnazjów, 4 licea oraz aż 13 przedszkoli. 


Nie brak tutaj również sklepów, mieszkańcy mogą zaopatrywać się w ekologiczną żywność podczas cyklicznie organizowanych jarmarków. Pod dostatkiem na Wilanowie także restauracji i kawiarni, w których można skosztować kuchni niemal z całego świata. Instytucje kulturalne, jak Muzeum Pałac w Wilanowie, organizują szereg imprez, takich jak wystawy malarstwa, plenerowe pokazy filmowe czy koncerty.


Dogodna komunikacja z centrum Warszawy


Niekwestionowaną zaletą Wilanowa jest dogodny dojazd do centrum, m.in. dzięki licznym liniom autobusowym kursującym w tej okolicy, jak i dzięki obecności Wisłostrady, czyli głównej arterii miasta. Inne ważne ulice w Wilanowie to ul. Jana III Sobieskiego oraz Aleja Wilanowska. Przystanek autobusowy „Branickiego” znajduje się zaledwie 300 metrów od inwestycji Młody Wilanów. 

NazwaMetrażLiczba pokoiPiętroCena m2Cena całościRzut

A.4.361,7934-informacja u dewelopera zobacz

B.4.761,7434-informacja u dewelopera zobacz

A.4.854,6224-informacja u dewelopera zobacz

B.3.761,7433-informacja u dewelopera zobacz

Vademecum kupującego

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Przed zakupem – sprawdź dewelopera!

Wybór mieszkania jest bardzo poważną decyzją, dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy konieczne jest dokładne poznanie firmy, która będzie realizowała nasze marzenie o własnym M. Wiarygodność dewelopera możemy bez problemu sprawdzić samodzielnie. Podstawowe czynności jakie należy w tym celu wykonać opisano poniżej.

czytaj więcej >>

Podatek od najmu w kilku krokach

Podatek od najmu w kilku krokach

Rozliczanie podatku od najmu jest dość skomplikowane – wymaga bowiem znacznej wiedzy i doświadczenia. Mimo to, ogólny sposób postępowania można opisać w kilku prostych punktach. Pierwszym krokiem jest oszacowanie przychodów płynących z najmu, a także związanych z nimi kosztów. Należy też policzyć, która forma rozliczania podatku będzie dla nas najkorzystniejsza. Jeśli wybierzemy ryczałt, trzeba zdecydować, czy będziemy się rozliczać miesięcznie, czy kwartalnie.

czytaj więcej >>

Mieszkanie na parterze?

Mieszkanie na parterze?

Mieszkania położone na parterze w ofertach deweloperów zazwyczaj są tańsze niż lokale położone wyżej. Parterowe usytuowanie uważa się za uciążliwe i mniej bezpieczne. Z tego powodu deweloperzy starają się skusić klientów dodatkowymi atutami, takimi jak np. duży taras czy własny ogródek. Zastanawiając się nad wyborem własnego mieszkania, nie zapominajmy, że lokale na parterze mają też swoje zalety.

czytaj więcej >>

Wspólnota mieszkaniowa – wspólne prawa, wspólne obowiązki

Kupujesz mieszkanie. Stajesz się nie tylko jego właścicielem, ale i – równocześnie – członkiem wspólnoty mieszkaniowej. Czy wiesz, co się z tym wiąże? Jakie wynikają z tego prawa, a jakie obowiązki? Wspólnota mieszkaniowa to jednostka organizacyjna zarządzająca częściami wspólnymi nieruchomości, która należy do jej członków.Wspólnota staje się zatem gospodarzem budynku.

czytaj więcej >>

Mieszkanie pod Warszawą? Czemu nie!

Stale pogarszająca się sytuacja na polskim rynku pracy, zahamowanie wzrostu wynagrodzeń oraz brak jakiejkolwiek perspektywy poprawy sytuacji w naszym kraju sprawiają, że wszelkie inwestycje mieszkaniowe podejmujemy ostatnio bardzo ostrożnie. Z uwagi na kryzys ekonomiczny dokładnie porównujemy ceny wielu dostępnych na rynku ofert, coraz częściej także szukamy mieszkań położonych poza miastem.

czytaj więcej >>

Formalności, które czekają nabywcę lokalu mieszkalnego

Mieszkanie kupione. Teraz czas dopiąć na ostatni guzik wszystkie formalności. „Jakie jeszcze formalności?” - wielu szczęśliwych nabywców łapie się za głowę. W ferworze odbioru mieszkania, remontów, wykończeń i upragnionych przeprowadzek zapominają o kilku ważnych sprawach...

czytaj więcej >>

Wykańczanie mieszkania w trzech krokach – budżet, zakup materiałów, wybór ekipy

Kupno mieszkania to ważny moment – spełnione marzenie, ale i początek drogi pełnej pułapek, czyli wykańczania nowego lokum. Zanim wprowadzimy się do własnego M, musimy przecież stawić czoła logistycznemu wyzwaniu. Co robić, żeby mu sprostać?

czytaj więcej >>

Najnowsze artykuły

Aktualności filmowe

Oferty - nowe mieszkania i domy

Nowe mieszkania Warszawa - dzielnice

Nowe mieszkania Warszawa - okolice

Nowe mieszkania - LAST MINUTE

Osiedle Bluszczańska II

APM Development sp. z o.o.

Osiedle Bluszczańska II

(Warszawa)

pozostało ofert: 8

Sprawdź inne inwestycje:

Puławska 111 (Warszawa)oferty: 2

Osiedle Kondratowicza (Warszawa)oferty: 4

Bartycka 85 (Warszawa)oferty: 10

zobacz wszystkie inwestycje (4) »

Aktualności

Belleville inspirowany Francją

Belleville inspirowany Francją

To inwestycja o niewątpliwych walorach estetycznych i wysokiej funkcjonalności. Postawiono tu na połączenie atrakcyjnej i dogodnej lokalizacji (...)

przeczytaj cały artykuł

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Dmowskiego 19 - nowoczesność wśród zieleni

Inwestycja powstaje aktualnie we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego 19. Lokalizacja w samym centrum miasta to doskonała (...)

przeczytaj cały artykuł

Inwestycja Miasto Moje

Inwestycja Miasto Moje

Inwestycja znajduje się na Żeraniu, przy ul. Marywilskiej 58 (10 km od centrum Warszawy). Obiekt jest realizowany przez dewelopera Ronson Development (...)

przeczytaj cały artykuł

Aura Sky

Aura Sky

To ciekawa inwestycja z nowoczesną, modernistyczną architekturą z dużymi przeszkleniami i ogromnymi oknami, pozwalającymi podziwiać piękną okolicę. (...)

przeczytaj cały artykuł

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Zawiła, Kraków, Kliny to nowa inwestycja położona w stolicy Małopolski

Kraków i dzielnica Kliny to wprost idealne miejsce do zamieszkania wraz z rodziną. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie (...)

przeczytaj cały artykuł

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

www.nowemieszkania.pl 2013 Imedia Group 03-918 Warszawa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14, fax. 22 616-07-17 biuro@nowemieszkania.pl